Üretim Elemanı, Avs Ambalaj (İstanbul Avrupa Esenyurt) eleman arıyor, İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller için Üretim Elemanı iş ilanları, eleman alımı.

Sektör: Ambalaj ve Kağıt – İmalat – İşçi, Kimya – İmalat – İşçi

Açıklama: Aşağıdaki bilgileri okumadan telefonla bilgi almak için arayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. İlanla ilgili tüm bilgiler aşağıda açıkça belirtilmiş olup, başvuru yapmak için işyerimize gelmeniz beklenmektedir. Telefonla başvuru alınmamaktadır.

Esenyurt Akçaburgaz Mahallesi Alkop Sanayi Sitesi’ndeki firmamızın yapışkanlı bant üretim hattında çalışmak üzere vasıfsız işçi aranmaktadır.

– Mesai saatleri hafta içi 08:00 – 18:30 şeklindedir. Cumartesi günleri 8:00 – 12:00 arası mesai saatlerine dahil kabul edilir. Cumartesi öğleden sonra ve tüm diğer ek çalışmalarda ekstra mesai ücreti verilmektedir.
– 1600TL maaş + sigorta + yol ücreti verilmektedir. Servis yoktur. Çalışanların ulaşımlarını kendileri sağlamaları beklenmektedir.
– Sektörde tecrübesi olan (laminasyon, matbaa, yapışkanlı bant vs. üretiminde çalışmış) adaylar “tecrübeli aday” statüsünde farklı koşullarda değerlendirilecektir. Lütfen iletişime geçiniz.
– Eleman alımı sürekli mevcuttur. Yalnızca bu ilanda bilgisi verilmemiş sorularınız için aramanızı rica ederiz. Başvuru için mesai saatlerinde (cumartesi hariç) işyerimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.
Adres:
Akçaburgaz Mah. Alkop San. Sit. A-8 Blok 20. Sokak No:11-12 Esenyurt

Çalışma: Tam Zamanlı

Cinsiyet: Bay

Yaş: 18 ve üstü

Firma: Avs Ambalaj

Şehir: İstanbul Avrupa

İlçe: Esenyurt

Yetkili kişi:

Avs Ambalaj firması hakkında detaylı bilgi için lütfen Avs Ambalaj Firmasını Google’da Araştır linkini tıklayınız..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir