Stajyer, Melek Girişim Bilgi Teknolojileri Ve Elektronik Hizmetler (İstanbul Anadolu Üsküdar) eleman arıyor, İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller için Stajyer iş ilanları, eleman alımı.

Sektör: Bilgisayar / BT / Internet – Pazarlama – Yönetici Adayı, E-Ticaret – Müşteri Hizmetleri – Müşteri Temsilcisi

Açıklama: Hızlanmasına yeni başlayan internet yatırımımız Kadrajagir.com bünyesinde çalışacak Stajyer arayışımız bulunmaktadır. Startup ımızın faaliyetlerini özetlememiz gerekirse:

“Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kısa Yolu!” sloganı ile faaliyetlerine devam eden Kadrajagir.com, profesyonel fotoğraf sanatçıları ile fotoğrafçılık hizmeti almak isteyen müşterileri bir araya getiren, 10’larca Fotoğrafçılık Kategorisi ve 40’ı aşkın Etkinlik Kategorisi arasından isteklerinize en uygun fotoğrafçıyı bulmanıza ve hizmet almanıza imkan sağlayan bir fotoğrafçılık platformudur.

Geleneksel fotoğrafçı arayışına dijital bir yaklaşım olan Kadrajagir.com;
 Arama motoru aramaları (Google, Yandex, Bing v.b.), sosyal medya aramaları (Facebook, Instagram v.b.), arkadaş tavsiyeleri ile arayış ya da fiziki stüdyo arayışı gibi arama metodları yerine, tek bir platformda yüzlerce profesyonel fotoğraf sanatçısına kolayca ulaşmanızı,
 Fotoğraf sanatçılarının örnek çalışmalarını görmenizi ve size uygun adaylardan ücretsiz teklif almanızı,
 Teklif şartları üzerinde anlaştığınız fotoğrafçı ile bir sözleşme temelinde hizmet almanızı (Mesafeli Satış Sözleşmesi),
 Alacağınız hizmetin ödemesini havale/eft, banka kartı, kredi kartı gibi seçeneklerle ödeyebilmenizin yanı sıra, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 12 aya varan taksit seçeneği imkanına sahip olmanızı,
 Havuz Hesap Ödeme Sistemi ve İptal Politikaları ile sipariş ve sipariş iptali gibi konularda haklarınızı görebilmenizi ve buna göre fotoğrafçı seçimi yapabilmenizi sağlar.

Aranılan Özellikler:
Espri yeteneğine sahip, katı kurallardan ziyade esnek düşünebilme potansiyelinde, sosyal, dışa dönük, gezmeyi ve yeni insanlar ile tanışmayı seven, eğer bu özellikler yok ise de bu özelliklere sahip olmadığının farkında olup da bu özelliklere ulaşmak için çabalayabilecek, kısacası kendini gerçekleştirme potansiyeline sahip;

Sosyal medya sorumlululuğu
Müşteri hizmetleri sorumluluğu
Dijital pazarlama sorumlululuğu

alanlarında yetiştirilecek,

Stajyer arayışımız bulunmaktadır. Sadece Hafta içi saat 09:00-18:00 arasında çalışacaktır. Sitede kariyer sayfasına girerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çalışma: Tam Zamanlı

Cinsiyet: Farketmez / Kadın veya Erkek

Yaş: 17 – 22 arası

Firma: Melek Girişim Bilgi Teknolojileri Ve Elektronik Hizmetler

Şehir: İstanbul Anadolu

İlçe: Üsküdar

Yetkili kişi:

Melek Girişim Bilgi Teknolojileri Ve Elektronik Hizmetler firması hakkında detaylı bilgi için lütfen Melek Girişim Bilgi Teknolojileri Ve Elektronik Hizmetler Firmasını Google’da Araştır linkini tıklayınız..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir